Chusteczki oczyszczające do oczu i uszu JOHN PAUL PET Ear & Eye Wipes

85,00 

Chusteczki oczyszczające do oczu i uszu dla psów, kotów i koni, które bezpiecznie pomagają usunąć bakterie gromadzące się wokół oczu i uszu oraz chronią przed infekcją, plamami oraz brzydkim zapachem. Chlorek sodu delikatnie oczyszcza i odświeża oczy oraz bezpiecznie czyści zewnętrzną część ucha. Aloes pielęgnuje i koi skórę. Może być stosowany przed chusteczkami „Full Body & Paw Bath Wipes”, aby usunąć nieprzyjemny zapach. Dedykowane czworonogom, które mają problemy z gromadzeniem się bakterii. Bakterie mogą powodować infekcję w uszach i wokół oczu.

Na stanie

Darmowa dostawa od 149 zł!

  • 14 dni na zwrot
  • Bezpieczne transakcje
  • Tylko oryginalne produkty
Bezpieczeństwo płatności zapewnia

Antybakteryjne chusteczki dla zwierząt John Paul Pet Ear & Eve Wipes pomagają w bezpieczny sposób usunąć bakterie gromadzące się wokół oczu i uszu zwierząt. Chusteczki do higieny oczu i uszu zwierząt chronią też przed infekcją, plamami oraz brzydkim zapachem. Chlorek sodu delikatnie oczyszcza i odświeża oczy oraz bezpiecznie czyści zewnętrzną część ucha. Aloes pielęgnuje i koi skórę. Chusteczki do higieny zwierząt mogą być stosowane przed chusteczkami „Full Body & Paw Bath Wipes”, aby usunąć nieprzyjemny zapach.

Chusteczki dla zwierząt John Paul Pet Ear & Eve Wipes są dedykowane czworonogom, które mają problemy z gromadzeniem się bakterii. Mogą powodować one infekcję w uszach i wokół oczu, dlatego tak ważna jest odpowiednia higiena tych miejsc. Naturalny skład chusteczek do oczu i uszu zwierząt John Paul Pet Ear & Eve Wipes sprawia, że nie powodują one szczypania ani podrażnienia w tych newralgicznych miejscach.

Ilość sztuk w opakowaniu: 45.

SPOSÓB UŻYCIA:
Złóż chusteczkę na pół, używając jednej strony do oczyszczenia jednego oka i ucha, a drugiej strony do drugiego oka i ucha.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Chusteczki oczyszczające do oczu i uszu JOHN PAUL PET Ear & Eye Wipes”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *