Balsam JOICO Body Luxe Volumizing Elixir

Balsam Body Luxe Volumizing Elixir przeznaczony jest dla włosów normalnych oraz cienkich. Sprawdza się jako kosmetyk pogrubiający i dodający objętości cienkim pasmom. Znakomicie służy jako produkt ułatwiający układanie Twoich pasm. Produkt nie obciąża włosów i możesz bezpiecznie używać go codziennie.

Najlepsze wyniki osiągniesz po zastosowaniu pielęgnującego szamponu i odżywki z linii Body Luxe. Wówczas balsam Body Luxe Volumizing Elixir zadziała najbardziej efektownie. Do utrwalenia efektu wykorzystaj piankę Body Luxe Root Lift.

Produkt dostępny jest w pojemności: 200 ml.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Balsam dodający objętości Body Luxe zawiera wyjątkowy, opatentowany przez JOICO Bio-Advanced Peptide Complex™. Opracowany przez specjalistów Joico kompleks uzupełnia uszkodzenia oraz zapobiega ich powstawaniu. To możliwe dzięki odtworzonemu łańcuchowi peptydowemu budującemu włosy. Naukowcy JOICO opracowali sekwencję identyczną jak ta znajdująca się w ludzkim włosie. Pozwala to na odbudowę i wsparcie pasm już na poziomie molekularnym. Dodatkowo zawarta w Bio-Advanced Peptide Complex™ tarcza ochronna powoduje, że pasma są silne i pełne blasku.

Balsam do włosów Body Luxe Volumizing Elixir został uzupełniony o Oat Protein Complex™. Jest to stworzona przez specjalistów formuła protein i aminokwasów pozyskiwanych z owsa. Dodaje ona pasmom objętości i unosi je u nasady. Jednocześnie nie przyczynia się do ich obciążenia. Oat Protein Complex™ jest naturalną metodą na pełne i wzmocnione włosy. Sprawia to, że pasma są błyszczące i bardziej podatne na stylizację.

• Ochrona i pogrubienie każdego włosa
  • Zwiększenie objętości pasm
  • Łatwiejsze rozczesywanie i układanie pasm
  • Zdrowy blask